HSTI

HSTi on Kanada tehnoloogiafirma, mis on pühendunud inimeste meediakasutusharjumust muutvate toodete arendamisele ja tootmisele. Nende patendeeritud striimingulahendused on aluseks tervele tooteperekonnale, mis võimaldavad nii era- kui äriklientidel viia oma multimeedia tarbimine juhtmevabaks ja mugavaks.

HSTI Wireless Media Stick ja Mobostick videoülevaated

 

 

Wireless Media Stick™

Wireless Media Stick on patendeeritud tehnoloogial põhinev striimingulahendus, mis võimaldab jagada filme, muusikat ja fotosid ükskõik millisest koduarvutist või NAS seadmest WLAN võrgus ükskõik millisele meediaseadmele, millel on USB ühenduspesa (näiteks televiisor).

See pole mälupulk, see on meediaseade!

Esmapilgul arvavad paljud, et Wireless Media Stick on USB mälupulk, kuid tegelikult on see tark nutiseade!
Lihtsustatult loob Wireless Media Stick traadita ühendussilla teie arvuti ja pleieri vahel (TV, DVD, Blue-ray, mängukonsool, digitaalne pildiraam jt) ning peegeldab sellele kogu teie arvuti või NAS seadme sisu.

1TB virtuaalset mälu!

Wireless Media Stick on unikaalne seade, sest see ei salvesta ise ühtegi faili. See pelgalt striimib muusika, fotod või videofailid teie arvutist või NAS seadmest oma virtuaalsele mälukettale. Nii on võimalik traadita jagada ka suuri meediafaile ja teha need kättesaadavaks oma televiisorile või teisele USB ühenduspesaga meediaseadmele ka siis, kui seade ise võrguvõimeline pole. Sel viisil jagatud meediafailide mahamängine käib läbi teie televiisori või muu meediaseadme kaudu, näiteks televiisori puldilt.

Wireless Media Stick + Android App

Nutitelefonid on suurepärased abimehed erinevateks tegevusteks. Aga kui tuleb teemaks meediafailide jagamine, siis on üllataval kombel võimalusi vähevõitu. Wireless Media Stick avab siinkohal uued võimalused. Tõmmates oma Android nutitelefoni Wireless Media Stick App lisaprogrammi saate striimida kogu oma telefoni sisu ükskõik millisele meediaseadmele, millel vaid USB ühenduspesa olemas. Juhtmevabalt.

  • WLAN 802.11 b/g/n (2.4 GHz)
  • Sagedusala 2.412 ~ 2.4835 GHz
  • USB 2.0 ühilduv
  • WEP 64/128, WPA, WPA2, TKIP, AES turvaprotokollide tugi
  • Voolutarve 1.3W (täiskoormusel), 1.1W (jõudeolekus)
  • Kaal 24 grammi
  • Mõõtmed (L x P x K) 29.85 x 84.2 x 15.7 mm
Wireless Media Stick