Synology

SCALEWIRELESS toob maale Synology nutiseadmeid, mis jagunevad laias laastus kodu- ja väiksemale ärikasutajale ning suurematele ettevõtetele sobivaks. Kuigi põhifunktsionaalsus on kõikidel mudelitel sarnane, eristavad neid salvestusmahu suurus, töökiirus ja pakutavad lisavõimalused.

Synology DiskStation on väike vaikne nutiseade, kuhu tasub talletada kogu oma digielu – dokumendid, fotod, muusika, videod jm.  See on ideaalne salvestusseade failide hoidmiseks, kaitsmiseks, jagamiseks ning digielu mugavamaks muutmiseks. Näiteks üleslaaditud fotod-videod kuvatakse automaatselt galeriidena, mida saab edastada ja täiendada ka teistest mobiilsetest seadmetest nagu tahvlid ja nutitelefonid.

Synology Rackstation on ettevõtetele sobiv räkitav (serverikapi raami paigaldatav) server, millel on võimekust pakkuda ärikeskkonnas vajalikke lahendusi ja andmemahte. Paljudel juhtudel saab salvestusmahtu laiendada ja komponente täiendada, et süsteem täpselt kindlatele vajadustele vastaks.

Synology Router on kiire traadita ühendust pakkuv Synology ruuter kodu- ja kontorikasutajale. Seade kasutab uusimat WiFi tehnoloogiat kiireks andmesideks ja turvaliseks võrguks.

Synology tootegrupid

 

Suurettevõtted

Väike- ja keskmistele ettevõtetele

Kontori- ja kodulahendused

Väike- ja kodukontor

Laiendusmoodulid

Muud seadmed