Mobiilid ja tahvelarvutid

Öeldakse, et nutitelefonid ja tahvelarvutid on tulevik. Usume SCALEWIRELESS-is seda sama. Sellepärast olemegi oma lahendused välja arendanud nii, et need töötaks ka mobiilseadmetes.

Synology personaalne pilveteenus lubab oma andmetega ühenduses olla asukohast sõltumata. Nutitelefonidele ja tahvelarvutitele on selleks loodud mitmeid rakendusi. Need lubavad lihtsalt ligi pääseda oma failidele, striimida muusikat, vaadata oma pildigaleriisid või jälgida kodust valvesüsteemi mobiilseadmete vahendusel.
 

DS audio

 

Kanna muusikat kõikjal kaasas

Muusikat on võimalik oma taskust striimida lihtsalt mõne ekraanipuutega – DS audio on saadaval iOS-iga seadmetele, Androidiga telefonidele ja Amazon Kindle Fire1-le.
 
remote_control
 

Vajuta ja mängi muusikat

Vajuta ja mängi, nii lihtne see mobiilseadmetes ongi. Kogu oma muusikakollektsioon on võimalik välja minnes kaasa võtta DS audio rakenduse abil. Muusikapalade lehitsemine sorteerituna erinevatesse kategooriatesse või esitusjärjekordade loomine on vaid sõrmevajutuse kaugusel. Audio Stationi abiga saab kuulata isegi oma lemmik-Internetiraadiot.
 

DS audio töötab puldina

DS audiosse on sisse ehitatud Synology Remote´i funktsioon. Koos USB kõlarite komplektiga, mida saab ühendada DiskStationiga ja koos DS audioga, mis on lülitatud puldi režiimile, muutub DiskStation digitaalseks stereosüsteemiks. Muusikamängimist saab juhtida samamoodi, nagu juhitakse muusikakeskust tavalise puldiga, ainult et nuppude asemel on näppude all puuteekraan, millel kuvatakse ka jooksvat muusikainfot.
 

Allalaadimine

DS audio jookseb iPadil/iPhone´il/iPodil ja Androidiga seadmetel. Rakendus on tasuta saadaval nii App Store´is kui Google Plays. Allalaadimiseks võib telefoniga skannida ka allolevat QR koodi.

iPhone/iPad Android
 

 

DS file

 

Saadaval iPhone´ile, iPadile, Androidiga telefonidele ja tahvelarvutitele

DS file´i abil saab vaadata ja hallata oma faile igal pool muretsemata, kas ikka kõik vajalikud failid said kaasa võetud. DS file on saadaval iOS-iga seadmetele, Androidiga telefonidele ja Androidiga tahvlitele. Amazon Kindle Fire1 kasutajad saavad samuti DS file´i eeliseid tarbida. iPadi ja Androidiga tahvlite kasutajaliides on spetsiaalselt disainitud suuremate ekraanide eeliseid arvestades.

 

Digitaalne kohver kõikjal kaasas

DiskStationis olevatele failidele on võimalik eemalt ligi pääseda: vaadata fotosid, kuulata muusikat ja vaadata faile (näiteks presentatsioone, PDF-dokumente ja tabeleid) seni, kuni on Internetiühendus. Põhjalikumalt saab hallata faile ja katalooge nii DiskStationis kui ka kohalikus mobiilseadme enda mälus.
 

Allalaadimine

DS file jookseb iPadil/iPhone´il/iPod Touchil ja Androidiga seadmetel. Rakendus on tasuta saadaval nii Apple App Store´ist kui Google Playst. Kiireks allalaadimiseks võib oma mobiilseadmega skannida ka allolevat QR-koodi.

available_all
iPhone/iPad Android
 

 

DS photo

 

Vaata fotosid ja videoid käigupealt

DS photo+ aitab oma väärtuslikke hetki piltidena kõikjal kaasas kanda. DS photo+ on saadaval iOS-i seadmetele ja Androidiga seadmetele, samuti Amazon Kindle Fire1-le. DS photo+ aitab surfata Photo Stationi piltide ja videote kataloogides ja kui sisened mõnda albumisse, siis näidatakse meediat pisipiltide seinana. Leides midagi huvitavat, saab seda piltide all kommenteerida.

 

Rohkem rõõmu suuremast ekraanist

Synology mobiilne kasutajakogemus on olemas ka iPadil ja Androidiga tahvelarvutitel. Lisaks tavalisele kasutajakogemusele on suurel ekraanil võimalik korraga veel rohkem fotosid vaadata. DS photo+ aitab lisaks lehitseda fotosid ka vastavalt nende asukohainfole kaardil.
 

Kiire üleslaadimine ja jagamine

DS photo+ abil saab luua uusi pildialbumeid ja lisada sinna pilte. Kui oled mobiilseadmega pilte teinud, siis need saab DS photo+ abiga kohe Photo Stationisse üles laadida.
 

Turvalisus

HTTPS-i tugi tagab, et pilte ja albumeid saab turvaliselt lehitseda ja jagada üle turvalise ühenduse.
 

Allalaadimine

DS photo+ jookseb iPadil/iPhone´il/iPod Touchil ja Androidiga seadmetel. Rakendus on saadaval tasuta nii Apple App Store´ist kui Google Playst. Kiireks allalaadimiseks võib oma mobiilseadmega skannida ka allolevat QR-koodi.

mobile_ds_photo
iPhone/iPad Android