Serverite pilvevarundus

Serverite pilvevarundus tagab katkestuste vaba töö
Rikkis server, kogemata kustutatud meil või kliendiandmed andmebaasist – selliste tööd segavate eksimuste vastu saab ennast kindlustada. Pilvevarundusteenus üheskoos taasteplaaniga tagab katkestuste vaba töö ja maandab äririske.
Scalewireless pakub tipptasemel kaheastmelist varundus- ja taasteteenust. Koostöös Eesti juhtivate IT infrastruktuuri ettevõtetega paigutame teie andmed ja/või koopiad serveritest riiklikult tähtsaks objektiks (ja vastavalt turvatud) Tallinna Teletorni keldritesse ehitatud moodsasse andmekeskusse. Üksikute failide, meilide või ka terve serveri taastamine on lihtne ja kiire ning ei vaja meiepoolset sekkumist.
Lisaks tavaliselt varundusteenusele pakume teie virtuaalsete serverite meie juures käivitamist, mis võimaldab kiirelt kogu teie IT lahenduse käivitada meie pilvelahenduses. See tagab teile harjumuspärased töövahendid ja pakub lisaaega majasiseste IT probleemide lahendamiseks.
Tagavarasüsteemide loomine on personaalne teenus. Igal kliendil on erinev IT lahendus ning erinevad nõuded, kui kiirelt peab üks või teine süsteem rikke korral taas töökorda saama. Sellest tuleb ka erinev hind. Meil on valmidus pakkuda teenust 24/7 ning hinnad algavad 0,25 senti/GB.
Esmane konsultatsioon on tasuta. Kutsuge meid kohale ja teeme teile personaalse pakkumise! Ühendust saab meilitsi info[ät]scalewireless.com või telefonil +372 47 7001.
Tallinna teletorni all asub serveriruum

Hinnapakkumine

 

 

Pilvesüsteemi eelised:

  • Meie vastutame tagavarasüsteemide korrasoleku eest
  • Teie ei pea hankima kallist riistvara ega koolitama spetsialiste
  • Majast väljas süsteemi sega ka suurõnnetused nagu murdvargus, tulekahju või veeuputus
  • Privaatsuse tagab 256-bitine krüpteerimine ehk meie isegi ei tea, milliseid andmeid te meie juures hoiate
  • Suuremahuliste varundustegevuste korral on võib andmeid füüsiliselt, välise kõvakettaga transportida, mis võib olla kordades kiirem kui üle Interneti taastamine
  • Varundame nii servereid, virtuaalservereid (Hyper-V, VMware) kui ka Exchange ja SQL andmebaase