Firmast

SCALEWIRELESS on alates asutamisest 2008 aastal kasvanud usaldusväärseks partneriks telekommunikatsiooni, IT projektide juhtimise ja konsultatsioonide vallas. Me keskendume testitud ja usaldusväärsetele, uutele ning innovaatilistele toodetele ja teenustele. SCALEWIRELESS-il on kolm põhilist tegevussuunda: IT toodete distributsioon, projektijuhtimine ja konsultatsiooniteenused.

SW distribuutor
SCALEWIRELESS on Synology, LANCOM Systems ja AVM kaubamärkide ametlik maaletooja ja esindaja Eestis ja Baltikumis. Lisaks olemasolevatele kaubamärkidele otsime pidevalt uusi ja huvitavaid tooteid, mis haakuksid meie olemasoleva tootevalikuga ja sobiksid meie müügivõrku. Me pakume oma toodetele põhjalikku müügituge alates lokalisatsioonist kuni tehnilise toe ja reklaami ning marketingi tegevusteni välja.
Suuremad kliendid: ALSO, Elion, EMT, Hansab.

SW lahendused
SCALEWIRELESS arendab välja erinevaid IT lahendusi ja teenuseid alates võrgu- ja serverilahendustest kuni IP videovalvest ning mobiilsete lahendusteni välja. Meie eesmärgiks on pakkuda oma partneritele paigalduseks või edasimüügiks valmis lahendusi, mis muudavad inimeste arusaama IT lahendustest, on lihtsad, intuitiivsed kasutada ja pakuvad reaalset kasu tööefektiivsuse tõusu ja uute võimaluste näol.
Suurimad kliendid: Pristis, G4S, Võrguvara, Uptime, Elisa.

SW konsultatsioonid
SCALEWIRELESS pakub konsultatsioone ja ärinõustamist, mis aitab ületada keerulisemaid IT alaseid väljakutseid ja annab kindluse, et valitud lahendus või partner on sobivad seatud eesmärkide saavutamiseks. Näiteks on meil head kogemused Interneti infrastruktuuri arendamisel, olgu siis tegu kaablitel põhinevate või traadita side lahendustega; üksiku metsatalu või tervet linna, maakonda hõlmavate projektidega. Juhul kui me ei suuda teie vajadusi ise rahuldada, abistame partnerite valikul ja projekti juhtimisel, et projekt püsiks eelarves ja ajagraafikus.
Suurimad kliendid: Vodafone, Pristis, Vormsi Vallavalitsus.