Download Station

Tahad Internetist faile alla laadida, aga ei taha oodata selle järel, kuniks protsess kestab, siis
SCALEWIRELESS-il on selleks olemas mugav lahendus.

Synology DiskStation töötab kui 24/7 töögraafikuga Bittorrenti, FTP, HTTP, FTPS-i, SFTP, eMule´i ja NZB uudisteserveri allalaadimiskeskus. Oma arvuti võib selleks ajaks, kui failid alla laevad, välja lülitada. DiskStation laeb faile alla täiesti iseseisvalt. Lisaks saab seadistada allalaadimise ajagraafikut ning piirata allalaadimise toiminguid teatud tundidel päevas või piirata selleks kasutatavat võrguühenduse kiirust. Kui allalaadimine on lõppenud, võib tellida endale sellest e-postiga teavituse.
 
Download-Station_1
 
Download Station annab otsese nö käed-küljes kogemuse failide allalaadimisel. See tähendab, et kui sul juba on arvutis Bittorrenti faile, siis võib need tirida Download Stationisse ja nende jagamine algab kohe. Samuti saavad Download Stationile ligi teised kasutajad nii veebiaadressi kaudu kui kui ka isikliku vastavate õigustega sisselogimislehe kaudu. Nii ei ole ülejäänud DSM-i osad teistele kasutajatele paljastatud.
 

Leia kiirelt, mida vajad

Need, kellele on siiani BitTorrentiga allalaadimine liiga keerukas tundunud, võivad oma failid alla laadida otse Download Stationi kaudu, sest see sisaldab sisseehitatud otsingumootorit Bittorrenti failide leidmiseks. Võid lihtsalt otsida vajalikku märksõna failide nimekirjast ning Download Station alustab ise allalaadimist. Mingeid lisasamme ise tegema ei pea. Saadaval on Bittorrenti erinevad nimekirjad ja vaadata saab ka viimasena lisatud või kõige suurema jagajate või allikate arvuga Bittorrenteid.
 
Download-Station_2
 

Uuemad asjad kohe allalaadimisse

RSS voo abil on võimalik esimesena teada saada kuumimatest ja värskeimatest Bittorrentitest kohe nende väljatulemise hetkel. Siis saab alla laadida kas kõik uuenenud failid või käsitsi vaid need failid, mis huvi pakuvad. Registreerudes RSS-voogude jälgijaks, et hoida silma peal oma lemmiknimekirjadel. Bittorrenti faile saab tirida oma kataloogidesse ning allalaadimine käivitub siis automaatselt.
 

Automaatne allalaadimine jälgitavate kataloogidega

Download Station on täisautomaatne ja suudab alla laadida faile ilma eraldi rakendust käivitamata. Määra lihtsalt “Jälgitav kataloog” ja tegevus käivitub kohe, kui sellesse kataloogi tõmmatakse mõni torrentifail.