Internetiühendus koju ja kontorisse

 

Kiire ja kindel andmeside on võimalik ka seal, kuhu suured teenusepakkujad ei ulatu – SCALEWIRELESS pakub Interneti ühendusi piirkondades, kuhu oleme rajanud oma tugivõrgu. Keskendume stabiilsetele ja kiiretele Interneti ühendustele, mis rahuldavad üha kasvavaid kiirusevajadusi ja võimaldavad kasutada tänapäevaseid netitehnoloogiaid nagu näiteks pilvepõhine kontor, internetitelevisioon, videokõned, videovalve, turvatud kaugtöö lahendused.

 

Kaabellahendused

Kaabelvõrguühendus põhineb optilistel (kiirusega kuni 1 Gbit/s) või vaskkaabelvõrkudel (VDSL2 tehnoloogiaga kuni 100 Mbit/s). Kaabelühendusi saame pakkuda eelkõige tiheasustusega piirkondades, näiteks, võime ehitada välja oma võrgu ühe büroo- või kortermaja piires. Huvi korral võtke ühendust meie müügimeeskonnaga ja leiame teile sobiva lahenduse.

 

Raadioside

Scalewireless on kogenud raadiovõrguühenduste paigaldaja. Raadiosidelingiga on kõige kiirem ja efektiivsem luua kiire internetiühendus maapiirkondades hõreldalt asustatud aladel, kuhu kaablit vedada on väga kulukas või võimatu. Tänapäevane raadioside on kvaliteente ja väga stabiilne. Uusimate tehnoloogiatega saavutatakse kiirus lõbi õhu otsenähtavusega kuni 200 Mbit/s, mis ei jää oluliselt alla kaabelvõrkudes pakutavatele kiirustele. Punktist punkti raadiosidelinkide andmemaht ei lähe jagamisele teiste kasutajatega, vaid on täielikult kliendi enda päralt. Samuti tagab punktist-punkti raadioside madalad viiteajad (latentsi), mis on eriti oluline reaalajas kasutatavate teenuste tarbimisel, näiteks videokonverents.

 

Mobiilne internet

Kui nõuded ühenduse kiirusele on väiksemad, pakume kvaliteetseid 4G ühendusega seadmeid ja antenne. Vajadusel saame kombineerida ühendusi ka teiste teenustega või mitme operaatoriga, et tagada suurem häirekindlus ja töö ka sel juhul, kui üks ühe operaatori võrguteenusega esineb probleeme.

4G ühenduste reaalsed maksimaalsed kiirused ulatuvad Eestis täna 90 Mbit/s (allalaadimine) ja 50 mbit/s (üleslaadimine). Maapiirkonades on keskmine saavutatav kiirus 20-30 Mbit/s vahel. Mainitud kiirused vajavad kvaliteetseid klientseadmeid ja MIMO lahendust. Samuti tuleb arvestada, et tegemist on jagatud ressursiga – maksimaalne ühenduskiirus läheb teiste samas piirkonnas paiknevate kasutajatega jagamisele ning tüüpiliselt on 4G lahenduste ühendusel märkimisväärselt kõikuvad viiteajad, mis teeb keeruliseks reaalajas edastatavate teenuste kasutamisek, näiteks videokonverentsi kasutamise.

 

Traadita ühenduse eelised

  • punktist-punkti ühendus, mida ei jagata teiste kasutajatega
  • kaabelvõrguga võrreldavad ühenduskiirused – kuni 200 Mbit/s
  • raadiolink on otsenähtavuse korral häirekindel
  • mõlemas suunas sama kiire andmeside
  • paigaldamine ei nõua kaevetöid
  • mahupiirangud puuduvad – iga kuu saab üles ja alla laadida nii palju kui vaja!

 

Täpse hinnapakkumise saamiseks saatke meile kiri, kus on märgitud, millisel aadressil soovite ühendust saada ja milline on soovitud ühenduskiirus ning me koostame teile asukohast ja soovidest lähtuva pakkumise.

 

Võtan ühendust