Printserver

Kui ostsid USB-ühendusega printeri ja ühendasid selle arvuti taha, siis peagi tekib küsimus, kuidas seda teiste seadmetega jagada ning printida üle Interneti? SCALEWIRELESS-il on selleks lahendus olemas.
 
Print_Server
 
Synology DiskStation pakub printserveri lahendust nii kodus kui väljaspool printides. Iga Synology DiskStation on tegelikult ka eraldiseisev multifunktsionaalne AirPrinti toega printserver. Seega saab neid omadusi jagada kõigiga üle võrgu. Veel parem – toetatud on ka Google´i Cloud Print, nii et saab printida ka oma Google´i konto kaudu üle Interneti.
 

Juhtmevaba printimine iOSiga seadmetelt

iOSiga seadmetelt on võimalik printida fotosid, e-kirju, veebilehti ja dokumente juhtmevabalt ka oma mobiilsetelt seadmetelt. Ühendades AirPrint-i toega printeri DiskStationiga ongi kogu seadistamine tehtud kõigi nende seadmete jaoks, mis on samas võrgus. Välja printida saab magamistoast, elutoast, ükskõik kust. Pole põhjust osta endale kõige uuemat saadaolevat printerimudelit, ka olemasolevad printerid võivad olla AirPrint-iga ühilduvad. Klõpsa allolevat linki AirPrintiga ühilduvate printerite nimekirja vaatamiseks.
wireless_printing
 

Google Cloud Print kõikjal

Google Cloud Print aitab oma faile, e-kirju ja muid dokumente mobiilsetelt seadmetelt välja printida. Ühenda oma printer DiskStationiga ja logi Google´i kontole sisse ning oledki valmis printimiseks ükskõik mis seadmest läbi Google´i rakenduse. Selline lahendus ei vaja printeridraivereid ega nende installimist seadmetesse, seega pole enam probleeme draiverite ja klientseadmete ühildumisega. Kui printer on Synology ühilduvate seadmete nimekirjas, on võimalik Google Cloud Printi toega rakendustest printida. Printimisteenust on võimalik ka jagada teiste Google´i konto kasutajatega.
 
google_cloud_print