Audio Station

Sinu muusika ja meie tehnoloogia – need sobivad ideaalselt. SCALEWIRELESS-il on olemas lihtne lahendus, mis aitab terabaitide jagu muusikat alati kaasas kanda, kuhu iganes sa viibid. Kuula või jaga oma muusikat arvutis, nutitelefonis, tahvelarvutis või koduses muusikakeskuses ning lase Audio Stationil selle jagamise juures ära teha kogu töö.
 

Personaalne muusikapilv

Niipea, kui oled paigutanud oma muusika Synology DiskStationisse, saad hakata kasutama ka Audio Stationi sisseehitatud muusikapleierit. Veebilehitseja kaudu on sellega võimalik maha mängida muusikat oma arvutis, USB kõlarites või läbi meediamängija. Nii on kodune muusika alati mahamängitav ja striimitav, ükskõik kus sa ka ei asuks.
 
Audio-Station
 
Muusikapleier näitab põhjalikku infot hetkel mängiva muusikapala või muusika esitlusnimekirja (ing. k. playlist) kohta. Lugusid võib esitada järjest või juhuslikus järjekorras – see on juba iseenda valida. Muusikapleieri saab ka lülitada miniformaadis juhtimispaneeliks, et ekraanil oleks rohkem ruumi teistele rakendustele. Teised kasutajad saavad Audio Stationile ligi kas üle otsese veebilingi või vastavate õigustega kasutajakontoga veebist sisse logides, seega kogu ülejäänud Disk Stationi haldusliides ei ole teistele nähtav.
 

Internetiraadiod

Synology Audio Station teeb võimalikuks raadio kuulamise üle veebi. Audio Stationis on eellaadituna olemas hulk Interneti raadiojaamu, mida pakuvad SHOUTCast ja radioIO. Muidugi on võimalik luua lemmikraadiojaamadest ka oma esitusnimekirju. See on lihtne – tuleb vaid tirida raadiojaamad My Favourite („Minu Lemmiku“) nimekirja ja seal lahti lasta, nii et saad oma lemmikuid kuulata edaspidi vaid ühe hiireklõpsuga.
 

Muusikakogu

Audio Station pakub võimsaid vahendeid oma muusika haldamiseks. Muusikakogu saab lehitseda erineval viisil: esitusnimekirjade, esitajate ja albumite kaupa. Ei leia teiste seast ühte vajalikku lemmiklugu? Seda saab lihtsalt teha kiirotsinguga ühte lugu otsides või lihtsalt tirides väljavalitud lugusid uude loodavasse esitusnimekirja lihtsamaks ligipääsuks. Iga kasutaja saab luua oma isiklikke esitusnimekirju vastavalt eelistustele ning neid nimekirju ise hallata.
 
Audio-Station-music-library
 

Pakub Airplay toe

Audio Station toetab Airplay-d, mis tähendab, et DiskStationist saab striimida muusikat Airplay-d toetavatesse seadmetesse nagu näiteks Apple TV või AirPlay toega stereosüsteemid. Nii võib nautida uutmoodi muusika striimimist ja lõpetada enda aheldamise arvutiekraani ette.
 
Airplay
 
Esituslistides surfamiseks ei pea enam diivanilt tõusma, vaid võib sealtsamast mugavalt diivanilt Apple TV puldiga või DS Audio mobiilirakendusega mobiilist muusikamängijat juhtida. Veelgi enam – olles sõpradel külas, on sul täielik vabadus võtta välja oma iPhone, iPod Touch või iPad ja striimida muusikat oma kodusest DiskStationist, mängides seda maha sõbra Apple TV-s või AirPlay-toega stereosüsteemis.