LANCOM Systems

LANCOM Systems on Saksamaa juhtiv professionaalsete võrguseadmete tootja, aastatepikkuse kogemusega raadioside, võrguühenduste ja VOIP vallas. SCALEWIRELESS on ametlik LANCOM Systemsi maaletooja ja koostööpartner Eestis. Kasutame LANCOM Systems’i võrguseadmeid kõige olulisemate ühenduste ja lahenduste loomisel, kus stabiilsus, kvaliteet ja kiirus on ärikriitilised ja põhitähtsad näitajad. Nende suurepärane valik nii tubastest kui väliseadmetest, WLAN ja 3G/LTE, ruuterite, antennide ja lisaseadmete osas võimaldab koostada professionaalseid lahendusi igaks vajaduseks.

LANCOM Systems omab omaenda arendusmeeskonda, kes on välja arendanud ja jätkab nende võrguseadmete opsüsteemi LCOS (LANCOM Operating System) täiustamist. LCOS on nende seadmete töökindluse ja võimalusterohkuse aluseks. Pidevad (tasuta) tarkvarauuendused hoiavad kord ostetud seadmed alati parimas töökorras ja kõrge turvalisuse tasemega.

Allpool on valik LANCOM Systems’i seadmetest. Täieliku ülevaate toodetest ja teile sobiva lahenduse saamiseks palun kontakteeruge meie müügimeeskonnaga.

• LANCOM Systemsi tootekategooriad