Fotoserver

Jah, üks pilt võib öelda rohkem kui tuhat sõna. Kui ainult see pilt oleks igalt poolt ligipääsetav!
SCALEWIRELESS aitab terabaitide suuruseid fotoarhiive kättesaadavaks teha, ilma et kasutaja peaks selleks mingit lisatööd tegema.
 

Isiklik mahupiiranguteta Photo Station

Photo Station aitab luua albumeid ja seada üles isikliku blogi, et oma tegemistest ka teistele rääkida. Pereliikmed võivad samuti omada isiklikku Photo Stationi keskkonda, mida teistega jagada. Lisaks isiklikule Photo Stationi keskkonnale saavad kasutajad ligipääsu kasutajagruppidele või sõprade fotokollektsioonidele.
 
Photo_Station
 
Photo Stationis on just nii palju mahtu, kui palju on DiskStationis kõvakettamahtu fotode jagamise, videote ja blogi jaoks. Seega saad end vabastada kõikvõimalike kolmandate osapoolte teenuste jäikadest mahupiirangutest. Naudi vabadust laadida ning jagada just nii palju fotosid ja videoid nagu ise tahad ja nagu sinu kõvaketastel ruumi on.
 

Videod ja blogid

Photo Station toetab paljusid videovorminguid. Kõik toetatud videod konverteeritakse kõrgekvaliteedilisse H.264 vormingusse, kasutades selleks Photo Uploaderit. Vaatajad saavad soovi korral videoid nii striimida kui endale alla laadida ja siis vaadata.
 
blog
 
Lisaks oma fotode jagamisele saab Photo Stationis luua ja jagada oma blogi. Blogisektsioonis saad lisada postitusi ning muuta blogi väljanägemist isikupärasemaks bännerite, kujunduste ja moodulite abil. Kasutada on hulk valmismooduleid, mille hulgast leiab näiteks slaidiesitluse, viimaste postituste nimekirja või viimaste kommentaaride nimekirja.